Wiadomości Rybackie

Kopiuj Dwie ryby - Ryba z kutra na 2 sposoby

Polecany Pan Karp

karp pan

Dwie ryby - poznaj świeżość

Dwie ryby - elegancki filet

Dwie ryby - wyjęte z dymu

Patron portalu

orl

Pomagamy

allegro01

baner

kontakt01Organizacja Rybaków Łodziowych - Producentów Rybnych Sp. z o.o.,

 

ul. Stoczniowa 7, 

78-100 Kołobrzeg

 

Skontaktuj się z nami:

Telefon: 661 026 990

dostawa01

logo-ups

Paczki wysyłamy  kurierem UPS 

  

informacja01

Sprzedawany produkt:

Tusza z dorsza bałtyckiego - świeża - 5 kg. 

Opis produktu:

Ahoj miłośnicy świeżych ryb! Mamy przyjemność Wam zaoferować świeżutkie tuszę z dorsza bałtyckiego, zapakowaną próżniowo w ilości 5kg. Wszystkie oferowane do sprzedaży rybki łapiemy osobiście , dzięki temu możemy Wam zagwarnantować najwyższą jakość oraz świeżość.

 

Rybki na czas transportu pakowane są próżniowo, a następnie umieszczane, wraz z wkładami lodowymi, w specjalnym styropianowym opakowaniu. Tak przygotowana "lodóweczka" dociera do Was w dowolne miejsce w Posce w ciągu 24 godzin!

tusza-dorsz

Dorsz (Gadus morhua) z kaszubskiego zwany POMUCHLĄ uważany jest za jedną z najbardziej zdrowych i odżywczych ryb występujących w Bałtyku. 100 g dorsza to tylko 78 kcal, aż 17,5 g białka, 0,4 g tłuszczu i 0 węglowodanów i mnóstwo nienasyconych kwasów tłuszczowych (omega-3 , omega-6), witamin ( A,E,D,B12), soli mineralnych jodu i selenu. Starannie 

      

oferta01

Świeże ryby z Morza Bałtyckiego dostarczane kurierem prosto do Twoich drzwi? Teraz to możliwe!

Nowoczesny system pakowania, oraz ekspresowa dostawa zapewnia dostawę ryb najwyżej jakości już następnego dnia od ich połowu.

W ofercie posiadamy najpopularniejsze gatunki ryb z Morza Bałtyckiego! 

Kupując ryby od rybaków masz gwarancję najwyższej jakości oraz przyczyniasz się do dbania o zrównoważone zasoby morskie Bałtyku.

 

dostawa

Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku. Jeżeli złożysz zamówienie do godz. 18ej, to paczkę wyślemy do Ciebie już następnego dnia! Nieważne gdzie mieszkasz, czy w małej wiosce gdzieś na Podlasiu, czy w wysokim apartamentowcu w stolicy. Jesteśmy po to, byś mógł się wszędzie cieszyć wyjątkowym smakiem bałtyckich przysmaków!

      

Posiadane przez nas międzynarodowe certyfikaty IFS, MSC oraz wewnętrzna Polityka Jakości gwarantują, że Ty i Twoja rodzina otrzymacie bezpieczne produkty najwyższej jakości! Starannie wyselekcjonowane ryby oraz ekspresowa dostawa, sprawią, że na Waszym stole gościć będą same pyszności.

    

swiezosc

Dla nas rybaków, świeżość ryb jest sprawą priorytetową. Od wielu pokoleń pieczołowicie dbamy o to, co dla nas najcenniejsze. Teraz, dzięki platformie internetowej SMACZNARYBA.pl mamy pewność, że złowione przez nas ryby zostaną bezpiecznie dostarczone prosto do Twoich rąk!

allegro

baner

kontakt01

Organizacja Rybaków Łodziowych - Producentów Rybnych Sp. z o.o.,

ul. Stoczniowa 7,78-100 Kołobrzeg

Skontaktuj się z nami:

Telefon: 661 026 990

E-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

dostawa01

Paczki wysyłamy kurierem Poczty Polskiej - Pocztex. 

Koszt wysyłki 20 zł. 

  

informacja01

 

 

Sprzedawany produkt:

Filet z dorsza Bałtyckiego - świeży - ze skórą - 5 kg. 

 

 

Opis produktu:

Dorsz (Gadus morhua) z kaszubskiego zwany POMUCHLĄ uważany jest za jedną z najbardziej zdrowych i odżywczych ryb występujących w Bałtyku. 100 g dorsza to tylko 78 kcal, aż 17,5 g białka, 0,4 g tłuszczu i 0 węglowodanów i mnóstwo nienasyconych kwasów tłuszczowych (omega-3 , omega-6), witamin ( A,E,D,B12), soli mineralnych jodu i selenu.Filet z dorsza bałtyckiego ze skórą

Opakowanie:

Ryby pakowane są próżniowo, co z jednej strony przedłuża ich świeżość, a z drugiej ogranicza rozprzestrzenianie się zapachów. Następnie ryba zostaje obłożona specjalnymi wkładami z lodem i umieszczona w styroboxie. Całość zostaje zapakowana w karton i gotowe! Ryba jest przygotowana do transportu.

      

oferta01

Świeże ryby z Morza Bałtyckiego dostarczana kurierem prosto do Twoich drzwi? Teraz to możliwe!

 

Nowoczesny system pakowania, przy wykorzystaniu specjalistycznych pakowarek i opakowań zapewnia dostawę ryb najwyżej jakości już następnego dnia od ich połowu.

 

W ofercie posiadamy wszystkie

najpopularniejsze gatunki ryb z Morza Bałtyckiego! 

 

Kupując ryby od rybaków 

macie Państwo gwarancję najwyższej jakości ryb oraz przyczyniacie się do dbania o zrównoważone zasoby morskie Bałtyku.

 

 

Pomoc dla Jakuba

Rodzice 6 letniego Jakuba Madejskiego apeulją o pomoc. Jakub jest ciężko chory i wymaga ciągłej i bardzo kosztownej rehabilitacji. Załączamy dane konta Jakuba w fundacji, której jest podopiecznym. 1% podatku . W zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać:  KRS: 0000037904 . W rubryce "cel szczegółowy" należy wpisać: 10637 Madejski Jakub

 

 1ikona 2ikona  3ikona

Copyright © 2012. All Rights Reserved.